PLENGE

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – BELGIA

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Numer referencyjny: OWW/jobs.pl

Miejsce pracy: Bruksela (Belgia)

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa wózka widłowego,
  • praca w systemie II zmianowym,
  • praca w Brukseli.

WYMAGANIA:

  • gotowość do wyjazdu do pracy do Belgii na co najmniej pół roku (preferowane osoby zainteresowane współpracą długoterminową),
  • język angielski komunikatywny,
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • elastyczność.

OFERTA:

  • polska umowa zlecenie,
  • zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach, wynajętych mieszkaniach z  dostępem do kuchni w pokojach 2 osobowych.
  • zwracamy koszty dojazdu  na projekt (bus, pociąg) oraz dla osób poruszających się własnym samochodem za każdy 1 km. – 0,40 groszy,