PLENGE

Pracownica/Pracownik serwisu sprzątającego

Belbau spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nie czekaj!

Praca od zaraz w Belgii, w międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży usług dla biznesu.Firma świadczy usługi z zakresu utrzymania produkcji w fabrykach, porządkowe w obiektach użyteczności publicznej oraz biurach. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami z branży spożywczej, browarniczej oraz budowlanej. Zatrudniamy kadrę tworzącą zgrany oraz profesjonalny zespół. Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, zawierające pakiet socjalny oraz zakwaterowanie.

Dołącz do nas już dziś!

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska :

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni komercyjnych oraz użyteczności publicznej
  • dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych powierzchni

Oferujemy :

  • umowę o pracę
  • opłacone zakwaterowanie
  • gwarantowane przez pracodawcę dojazdy do pracy oraz przejazd za granicę
  • atrakcyjne, regularnie wypłacane, wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji osobowych oraz awansu
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.