JOBS.pl - logo
Dla kandydata: Zarejestruj CV Zaloguj sie

wybierz język Flaga EN Flaga DE

Z zawodu jestem rzeźbiarzem w owocach i warzywach

Niedługo tytułowe stwierdzenie nie będzie nikogo dziwić. Od 1 stycznia 2015 r. bowiem zacznie obowiązywać nowa klasyfikacja zawodów i specjalności na rynku pracy.

więcej

Przedsiębiorczy, otwarty, aktywny... klient Akademickiego Biura Karier

Przedsiębiorczy, otwarty, aktywny... klient Akademickiego Biura Karier Młodzi ludzie, którzy rozpoczynają studia, traktują je jako pewną inwestycję, która przyniesie im w przyszłości wymierne korzyści, a więc zapewni lepsze perspektywy zawodowe. Tymczasem ukończenie uczelni wyższej dziś nie gwarantuje już znalezienia pracy. Rynek pracy to przede wszystkim rynek pracodawców, którzy wobec kandydatów mają coraz większe oczekiwania i wymagania.
Trudna sytuacja absolwentów na rynku pracy stawia poważne wyzwania przed władzami wyższych uczelni, które powinny się bardziej aktywnie włączyć w kompleksowy proces przygotowania swych st...

więcej

Dress Code- czyli jak się ubrać do pracy.

Dress Code- czyli jak się ubrać do pracy.    Zmiana sezonu to zmiana garderoby, ale w niektórych zawodach ta kwestia jest traktowana bardzo rygorystycznie. Zasady Dress Code podpowiedzą Wam jak wybrać strój do pracy.

Wraz z początkiem jesieni w sklepach odzieżowych zapanowało „zatrzęsienie” modnych i kolorowych kolekcji sezonu 2014/2015. Koktajlowa, odrobine za luźna sukienka w kolorze palonego karmelu, burgundowe czółenka na słupku i długi szal w khaki to hity sezonu. Ale czy w modzie biurowej można pozwolić sobie na takie szaleństwo? W wielu zawodach ubiór - zwłaszcza kobie...

więcej

Zawarcie umowy Wynagrodzenie Prawo pracy Urlop Rozwiązanie umowy Czas pracy Zapytaj prawnika

Netto czy brutto?

Nie zastanawiaj się skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń, oblicz kwotę którą dostaniesz na rękę

» kalkulator wynagrodzeń

Sprawdź  ile zarabiają inni

Zobacz ile zarabiają inni. Porównaj swoje wynagrodzenie w wielu województwach.

» więcej

Profesjonalne CV

Starasz się o wysokie stanowisko? Nie martw się pomożemy napisać Ci profesjonalne CV

» więcej

Przeszukaj oferty pracy

CV.pl
Human Resources Poland
KarieraManagera.pl
szkolenia.com