JOBS.pl - logo
Dla kandydata: Zarejestruj CV Zaloguj sie

wybierz język Flaga EN Flaga DE

Łatwiej zostać brokerem ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym

Od wielu już lat warunki wykonywania zawodu pośrednika ubezpieczeniowego regulowane są przepisami ustawy z 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym.

więcej

Co zrobić, gdy popełnisz błąd w pracy?

Co zrobić, gdy popełnisz błąd w pracy? Wszyscy doświadczyliśmy poczucia wstydu połączonego ze złością, które ogarniają nas, gdy uzmysłowimy sobie, że popełniliśmy błąd. Niestety nie da się tego uniknąć, ponieważ pomyłki są nieodzowną częścią życia zawodowego. Istotny jest sposób, w jaki bierzemy za nie odpowiedzialność i szukamy rozwiązania problemu.

POLITYKA SZCZEROŚCI

Mimo że nikt nie oczekuje perfekcyjności, to wszyscy liczą na szczerość w pracy. Jeśli nie bierzesz odpowiedzialności za swój błąd, dolewasz oliwy do ognia, a to zwykle skończy się pożarem. Pro...

więcej

Znaczenie rekomendacji w rekrutacji

Znaczenie rekomendacji w rekrutacji Nie są obowiązkowe, ale znacznie ułatwiają zdobycie nowej pracy. Rekomendacje, bo o nich mowa, są coraz popularniejsze. Jak i kiedy się na nie powołać?

Rekomendacje jeszcze do niedawna nie były zbyt popularne. Do dziś rzadko sięga się po referencje zatrudniając na stanowiska operacyjne, podstawowe. W przypadku aplikowania na stanowiska menedżerskie są praktycznie niezbędne. Zwykle wiąże się to z rutynowym zapisem „referencje na życzenie”. Oznacza to dokładnie tyle, że kandydat jest w stanie przekazać kontakty do byłych szefów lub współpra...

więcej

Zawarcie umowy Wynagrodzenie Prawo pracy Urlop Rozwiązanie umowy Czas pracy Zapytaj prawnika

Netto czy brutto?

Nie zastanawiaj się skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń, oblicz kwotę którą dostaniesz na rękę

» kalkulator wynagrodzeń

Sprawdź  ile zarabiają inni

Zobacz ile zarabiają inni. Porównaj swoje wynagrodzenie w wielu województwach.

» więcej

Profesjonalne CV

Starasz się o wysokie stanowisko? Nie martw się pomożemy napisać Ci profesjonalne CV

» więcej

Przeszukaj oferty pracy

CV.pl
Human Resources Poland
KarieraManagera.pl
szkolenia.com