JOBS.pl - logo
Dla kandydata: Zarejestruj CV Zaloguj sie

wybierz język Flaga EN Flaga DE

Wypadki w pracy

Problematyka wypadków przy pracy uregulowana jest w rozdziale VII ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz.U.1998.21.94 j.t.). Definicja legalna przedmiotowego pojęcia zawarta jest zaś w ustawie z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych (Dz.U.2009.167.1322 j.t.).

więcej

Będę miliarderem!

Będę miliarderem! Wielu z nas pewnie chociaż raz w życiu powiedziało sobie – „będę miliarderem”! Okazuje się, że chcieć, znaczy móc. Za Newsweekiem przedstawiamy listę dziedzin, w których można spróbować swoich sił, by w niedługim czasie gigantyczna, okrągła suma zagościła na naszym koncie.

Majówka to dla wielu czas urlopów. Można zatem poświęcić chwilę na przemyślenia o swojej przyszłości. Może ktoś zna metodę lub ma pomysł na zostanie miliarderem, ale jeszcze o tym nie wie? Oto lista, która może pomóc w rozwiązaniu tej egzystencjalnej zagadki:

więcej

Czy wielkość ma znaczenie?

Czy wielkość ma znaczenie? Zamierzasz zaistnieć na rynku pracy? Upewnij się, że zbudowana przez Ciebie lista kontaktów w sieci ma pozytywny wpływ na Twój zawodowy wizerunek. Zdaniem ekspertów rekrutacyjnych Hays Poland, nieodpowiednie towarzystwo na portalu LinkedIn, może popsuć Twoją reputację.
„Jeśli minęło kilka lat, odkąd ostatnio szukałeś pracy, szybko zorientujesz się, że od tej pory rynek rekrutacji się zmienił i musisz odświeżyć swój profil online” - mówi Paula Rejmer, Operations Director w Hays Poland.
„Większość osób przestaje aktualizować s...

więcej

Zawarcie umowy Wynagrodzenie Prawo pracy Urlop Rozwiązanie umowy Czas pracy Zapytaj prawnika

Netto czy brutto?

Nie zastanawiaj się skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń, oblicz kwotę którą dostaniesz na rękę

» kalkulator wynagrodzeń

Sprawdź  ile zarabiają inni

Zobacz ile zarabiają inni. Porównaj swoje wynagrodzenie w wielu województwach.

» więcej

Profesjonalne CV

Starasz się o wysokie stanowisko? Nie martw się pomożemy napisać Ci profesjonalne CV

» więcej

Przeszukaj oferty pracy

CV.pl
Human Resources Poland
KarieraManagera.pl
szkolenia.com