motoryzacja, agd, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynieria,  inżynier

PAKOWACZ-GWARANCJA GODZIN!!!!! tygodniowy system płac!!!

Clazing

wygeneruj cv

Clazing

Firma Exportslachterij Clazing z Zevenhuizen - Ubojnia Drobiu

Location: Holandia

Reference code: jobs.pl

Employment form: dowolna forma zatrudnienia

Required education: zawodowe

Required experience: 0-2 lata

Opis stanowiska:  prace związane z pakowaniem i wykrawaniem w ubojni drobiu

Wymagania:

-dyspozycyjność na dłuższy okres czasu (minimum 6 miesięcy), chęć podjęcia długotrwałej współpracy

-siła oraz wysoka sprawność fizyczna; gotowość podjęcia intensywnej pracy

Oferujemy:

-szkolenie (dla osób bez doświadczenia)

-pracę na długi okres czasu

-atrakcyjne wynagrodzenie

- wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika

-zapewniamy transport -dla pracowników z Rotterdamu- (prawo jazdy nie jest wymagane)

-możliwość odpłatnego zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego

-pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN nummer)

*dowód osobisty lub paszport

*konto bankowe

Osoby zainteresowane bądź chcące uzyskać więcej informacji uprzejmie prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres email