PLENGE

Analityk Finansowy Produkcji

Michael Page

Nie czekaj!

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, rozpoznawalnej na rynku polskim, poszukuje Analityka Finansowego z doświadczeniem w produkcji.

Osoba na tym stanowisku będzie powiedziana za wspierania planowania finansowego, monitorowanie kosztów produkcji, dostarczanie raportów budżet vs plan

Numer referencyjny: 29053/jobs.pl
Miejsce pracy: Żyrardów (mazowieckie)

Opis stanowiska / Job description

  • Udział w procesie zamykania miesiąca w SAP
  • Aktualizowanie budżetów finansowych vs plan, wdrażanie rekomendacji na pojawiające się odchylenia
  • Monitorowanie i kalkulacja kosztów produkcji, identyfikacja pojawiających się różnic wynikających z procesu produkcji
  • Branie udziału w opracowywaniu KPI
  • Udział w podejmowaniu dedycji biznesowych

Wymagania / Requirements

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym, księgowości lub podobnym
  • Doświadczenie w firmach o profilu produkcyjnym
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Wymagamy j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP, mile widziana

Oferujemy / Company offers

  • Praca w rozpoznawalnej marce na rynku FMCG w Polsce i na świecie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej