Jobs SA

PL

PLENGE

Application Ecommerce Support Specialist

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Data publikacji: 25.10.2017 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Application Ecommerce Support Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr ref: 1097523/jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Dla naszego Klienta - globalnej spółki usługowej świadczącej usługi w obszarze teleinformatyki (ICT), Back Office i Middle Office, zatrudniającej ponad 10 tys. pracowników w 11 krajach (ok. 600 osób w Polsce), poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Application Ecommerce Support Specialist.
  
Miejsce pracy: Warszawa


Poszukujemy osoby, która ma wiedzę z zakresu Incident Management, Change Management i Problem Management oraz Configuration and Release Management.


Idealny kandydat powinien bardzo dobrze znać SQL, Oracle oraz podstawowe komendy UNIX. Powinien również być gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz swobodnie komunikować się w j. angielskim.


Do zadań osoby, która obejmie wyżej wymienione stanowisko, będzie należało monitorowanie i wsparcie aplikacji poprzez rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników końcowych. Będzie ona również współpracowała z zespołem programistów w celu pomyślnego wdrożenia nowych wersji oprogramowania.


Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i szeroki pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie, bony lunchowe, gwarantowana premia roczna, możliwość stałego rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, ambitne projekty i wiele wyzwań zawodowych.


Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:


Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii


Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...


10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018


W Polsce narasta problem braku rąk do pracy


Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej