PLENGE

Szukaj ofert pracy

Asystent / Asystentka Zarządu

Fundacja Aktywności Lokalnej

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie), Poznań (wielkopolskie)

Nr ref: FAL/AZ/2017/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat,Część etatu

Wymagane wykształcenie: średnie

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Numer referencyjny: FAL/AZ/2017
Forma zatrudnienia, wymiar etatu: umowa o pracę

(Praca na cały etat, istnieje możliwość pracy w niższym wymiarze, jednak nie niższym aniżeli 3/4 etatu)

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu/biura Fundacji Aktywności Lokalnej w Poznaniu,
  • bieżące administracyjne wspieranie pracy władz organizacji (m.in. prowadzenie kalendarzy, umawianie i organizacja spotkań/posiedzeń, rozliczanie wyjazdów służbowych), w tym opracowywanie projektów uchwał i zarządzeń władz,
  • stała współpraca z zespołami projektowymi, kadrą w terenie, doradcami, konsultantami, trenerami i ekspertami,
  • dbanie o właściwy obieg informacji w ramach FAL i realizowanych przedsięwzięć,
  • dbanie o obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zgłaszanie udziału przedstawicieli organizacji w konferencjach, szkoleniach oraz innych spotkaniach zewnętrznych,
  • organizacja i uczestnictwo w spotkaniach zespołu (przygotowanie, listy obecności, sporządzanie notatek), asystowanie w spotkaniach z udziałem przedstawicieli władz FAL,
  • opracowywanie i prowadzenie baz danych, monitoringu świadczonych usług, w tym wskaźników
  • opracowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby władz organizacji i instytucji zewnętrznych;
  • współpraca z podwykonawcami i partnerami,
  • wspieranie administracyjno-biurowe planowanych i realizowanych projektów,
  • opieka organizacyjna nad wolontariuszami i praktykantami,
  • dbałość o dobry wizerunek pracodawcy oraz wysoką jakość obsługi klientów/beneficjentów,
  • promocja FAL, w tym aktualizacja strony WWW, prowadzenie profilu na FB, itp.
  • dbałość o estetyczny i czysty wygląd biura,
  • wykonywanie pozostałych prac wynikających z bieżących potrzeb Fundacji.

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • doświadczenie związane z prowadzeniem sekretariatu/biura/z funkcją asystenta/asystentki
  • doświadczenie w obsłudze projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (wskazane)
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, w szczególności aplikacji administracyjno-biurowych (środowisko Windows - MS Office, w szczególności Excel),
  • umiejętność sporządzania baz danych,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność - zwłaszcza w kontekście prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • odpowiedzialność i zdecydowanie, zdolności negocjacyjne,
  • lojalność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętności pisania i redagowania pism urzędowych, dbałość o poprawność językową,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, m.in. w kontekście współpracy z Partnerami z krajów UE,
  • wykształcenie przynajmniej średnie, preferowane wyższe (np. administracja, ekonomia, zarządzanie),
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód)

Oferujemy pracę na umowę o pracę w biurze w Poznaniu.

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na e-mail korzystając z przycisku

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

PROCES REKRUTACJI:

  1. ETAP - przyjmowanie i analiza dokumentów aplikacyjnych;
  2. ETAP - spotkanie w biurze z wybranymi osobami, realizacja zadań przez kandydatów/kandydatek;
  3. ETAP - rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem władz organizacji (dyrektor generalny / Prezes Zarządu)
  4. ETAP - spotkanie grupowe z wybranymi osobami (Assessment Center); wdrożenie w działalność organizacji (w razie potrzeby)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'