PLENGE

Szukaj ofert pracy

Asystent Działu Technicznego

EURO-ELEKTRO Sp. z o.o.

Firma EURO-ELEKTRO Sp. z o.o. działająca w branży energetycznej poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia

Wymagane wykształcenie: wyższe

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa partnerów handlowych w zakresie doradztwa techniczno-handlowego
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • przygotowanie ofert techniczno-handlowych
  • dobór urządzeń  i wsparcie techniczne klienta, z zakresu asortymentu firmy
  • weryfikacja techniczna parametrów urządzeń zgodnie z normami oraz wytycznymi producentów projektowanie (zakres instalacji szynoprzewodów)
  • wykonywanie obmiarów na obiektach w Polsce
  • przygotowanie specyfikacji materiałowych do realizacji zamówień
  • obsługa techniczna zamówień w realizacji
  • weryfikacja zamówień
  • rozpatrywanie reklamacji technicznych
  • współpraca z działem handlowym
  • uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (wyższe lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: elektrotechnika i energetyka
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dokładność i skrupulatność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem kandydata, ale nie podstawowym
  • komunikatywność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nastawionej na długoterminowy sukces
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu

CV prosimy wysyłać za pomocą 'Aplikuj Teraz'

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"