PLENGE

MIllenium, bank, finanse bankowość

Asystentka Prezesa

KFE Holding

Firma KFE Holding sp. z o.o. koncentruje swoje działania na pośrednictwie w zawieraniu kontraktów budowlanych w Unii Europejskiej.  W ramach projektu KomFort - Building in Europe  - pomagamy polskim firmom w eksporcie usług do krajów Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie) Numer referencyjny: jobs.pl

Dzial rekrutacji KFE Holding Sp. z o.o. poszukuje dla KomFort - Building in Europe pracownika na stanowisko Asystentki Dyrektora

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów w grupie KFE
  • Kontakty z partnerami i klientami firmy KFE Holding
  • Zarządzanie obiegiem informacji, w tym w ramach struktury grupy KFE
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji
  • Tłumaczenia pisemne i ustne w języku angielskim
  • Komunikacja miedzy pracownikami a dyrekcja
  • Prowadzenie kluczowej korespondencji
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji uzgodnionych działań
  • Koordynowanie terminarzem spotkań prezesa
  • Organizowanie i branie udziału w części spotkań i wyjazdów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Znajomość języka francuskiego min. B1
  • Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;
  • Praca w niestandardowych godzinach

Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie, min. 2 lata
  • Umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Praca w firmie międzynarodowej z możliwością uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych
  • Telefon, laptop