PLENGE

Praca, Niemcy, praca-za-granica

Audytor- Tajemniczy Klient - praca dodatkowa

PGB HR

PGB Human Resources przeprowadzająca audyty Tajemniczego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: ATK_1216_POL_AUD/jobs.pl

Miejsce pracy: Głogów, Jelcz, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Bolesławiec, Jelenia (dolnośląskie), Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Toruń, (kujawsko-pomorskie), Kraśnik, Łęczna, Poniatowa, Zamość, Chełm, Lubartów, Lublin, Puł (lubelskie), Zielona Góra, (lubuskie), Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice, (łódzkie), Andrychów, Nowy Sącz, Kraków, (małopolskie), Nowy Dwór Mazowiecki, Radom, Siedlce, Janki, Warszawa, Ząbki, (mazowieckie), Dachnów, Krosno, Nisko, Mielec, Rzeszów, (podkarpackie), Białystok, (podlaskie), Malbork, Pruszcz Gdański, Słupsk, Wejcherowo, Gdańsk, Gdynia, (pomorskie), Będzin, Wałbrzych, Zabrze, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, (śląskie), Sandomierz, (świętokrzyskie), Elbląg, Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Kalisz, Poznań, (wielkopolskie), Szczecin, Stargard (zachodniopomorskie)

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie wizyt w punktach sprzedaży,
  • przygotowywanie i wypełnianie ankiet oceniających oraz raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • zmysł obserwatora,
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows,
  • dostęp do Internetu.

Oferujemy:

  • przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło za przeprowadzenie badania,
  • szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
OFFICE ADMINISTRATION
recruitment practice Rekrutacja pracowników w administracji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:

  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).

PGB Human Resources Sp. z o.o.
info@pgbhr.com
www.pgbhr.com
Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre

Specjalizacje rekrutacyjne:

  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B