PLENGE

Betoniarz / Cieśla – praca na prefabrykacji

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: irlandia północna (Wielka Brytania)
Nr referencyjny: CIESLA/1/2017/jobs.pl

Zadania:

  • Wykonywanie prac ciesielsko-betoniarskich na prefabrykacji
  • Przygotowywanie szalunków / form drewnianych do produkcji prefabrykatów  betonowych (słupów, schodów, podciągów)
  • Montowanie form z drewna i zalewanie betonem
  • Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w Wielkiej Brytanii
  • Min. 2 lata doświadczenia w stolarstwie budowlanym - drewno
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i planów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne najlepiej budowlane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Kontrakt na warunkach brytyjskich - podpisywany przed wyjazdem z Polski
  • Pomoc w załatwieniu formalności podczas organizacji wyjazdu
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz lub na maila ciesla@jobs.pl