PLENGE

Szukaj ofert pracy

Brukarz / Pracownik ziemny - praca w Cambridge

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: Cambridge (Wielka Brytania)
Nr referencyjny: BRUK/UK/jobs.pl

Zadania:

- Prace ziemne przy budowie dróg i chodników oraz budynków
- Budowa kanalizacji i systemów drenażowych
- Wylewanie nawierzchni betonowej
- Prace brukarskie, układanie chodników i krawężników

Wymagania:

- Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie przy pracach ziemnych
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu służbowego w ruchu lewostronnym
- Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na brytyjskich warunkach
- Atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
- Możliwość zakwaterowania w niskiej cenie
- Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem

Prosimy o wysyłanie CV na adres: anglia@jobs.pl

CV prosimy przesyłać na adres anglia@jobs.pl