PLENGE

Brygada na wykończenia (cała Polska)

Human Resources Poland Sp z o.o.

Region wykonywanej pracy: mazowieckie
Nr referencyjny: PW/ZR/17/jobs.pl

Zadania:

  • Montaż płyt k/g,
  • Malowanie, tynkowanie, układanie glazury oraz gładzi,
  • Montaż konstrukcji wsporczych i stalowych,
  • Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych oraz hydraulicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie,
  • Możliwość pracy poza miejscem zamieszkania (praca na terenie całej Polski),
  • Samodzielność w wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie: 3500zł netto za podstawowy czas pracy ( 8 godzin dziennie/ 5 dni w tygodniu) +  nadgodziny,
  • 30zł dziennej diety za pracę poza miejscem zamieszkania (praca na terenie całej Polski)
  • Darmowe zakwaterowanie poza miejscem zamieszkania,
  • Specjalistyczne szkolenia, narzędzia oraz odzież roboczą.

Aplikacje prosimy wysyłać przez formularz lub na maila rekrutacje@hr.pl

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

KARIERA IT W KRAKOWIE

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

ABSOLWENT NA RYNKU PRACY JAK ROZPOCZĄĆ KARIERĘ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej