Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Brygadzista zbrojarz z doświadczeniem

FallWork Sp. z o.o.

Nie czekaj!

FallWork Sp z o.o. To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Numer referencyjny: brg-zbr-szw/2017/jobs.pl
Miejsce pracy: Szwecja

Opis stanowiska:

Jeżeli szukasz pracy stałej, jesteś zaangażowany i dokładny,
Jesteś sprawny i nie boisz się nowych wyzwań, to jesteś dla nas idealnym kandydatem!
Jeszcze dziś skontaktuj się z nami!

Za co będziesz odpowiedzialny:

Brygadzista zbrojarz

  • kontrolowanie pracowników pod kątem poprawności wykonywanych zadań
  • odpowiedzialność za grupę 10 osób

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • rzetelność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

umowę o pracę na czas określony, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

  • wynagrodzenie brutto - 12.000zł / miesiąc + świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatny dojazd do miejsca zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu
  • bezpłatne dojazdy z kwatery na budowę i z powrotem
  • ciągłość pracy
  • możliwość rozwoju i awansu

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 883-993-302