PLENGE

Brygadzista Zbrojarz / Zbrojarz

Work Solutions Sp. z o.o.

Zbrojarz Betoniarz

Zbrojarz Betoniarz wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub do elementów mających ją wypełnić....

Biuro obsługi inwestycji Work Solutions (AZ Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, lidera z branży realizującego duże projekty we Francji , osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Nr ref: REF/Z/FR/02/2018/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres Zadań:

  • Wykonanie i montaż zbrojenia zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Organizacja pracy w brygadzie 4 osobowej, prowadzenie brygady

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarza min.3 lata
  • Umiejętność wiązania cęgami typu Knipex
  • Znajomość zasad montażu zbrojenia
  • Zdolności interpersonalne i przywódcze
  • Zaangażowanie, motywacja i koncentracja na pracy
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego lub doświadczenie we Francji

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę z podmiotem francuskim
  • Pełne świadczenia socjalne i świadczenia z branżowych układów zbiorowych
  • Wynagrodzenie podstawowe dla Brygadzisty: 13 EUR brutto/H lub 13,50 EUR brutto/H
  • ok.2300 EUR netto za podstawowy czas pracy + nadgodziny (25%+50%)+ świadczenia
  • 10% premii co miesiąc na koniec każdej Misji

  • 10% ekwiwalent urlopowy po zakończeniu miesięcznej Misji

  • Zapewnienie przez Pracodawcę: zakwaterowania, dojazdu do pracy, transferu między misjami  i przeloty samolotem między Polską a Francją

  • Pełna ewidencja czasu pracy i respektowanie kodeksu francuskiego

  • Długoterminowa współpraca na dużych publicznych projektach infrastrukturalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej