Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Care Assistant

Human Resources Poland Sp z o.o.

Nie czekaj!

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Zadania:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom w brytyjskich ośrodkach o najwyższym standardzie
  • Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki - przy jednoczesnym rozwijaniu samodzielności rezydentów
  • Zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego, organizowanie i spędzanie czasu wolnego - spacery, rozwijanie pasji
  • Monitorowanie oraz sporządzanie raportów o stanie zdrowia i samopoczuciu podopiecznych
  • Dbanie o dobre kontakty między rezydentami

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,
  • Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość
  • Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie
  • Dyspozycyjność: praca na minimum 12 miesięcy

Oferujemy:

  • Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie lub przez Skype
  • Zatrudnienie zgodne z przepisami określającymi zasady zatrudnienia obcokrajowców na terenie Wielkiej Brytanii
  • Stawka od 7,70 GBP brutto/godz. - do negocjacji, ustalane podczas rozmowy
  • Opłacenie lotu oraz transportu z lotniska
  • Minimum 48 godzin pracy tygodniowo, dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w okolicy miejsca pracy oraz w preferencyjnej cenie (ok. 40 GBP tygodniowo)
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • Kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany w Polsce przed wyjazdem