Praca w Holandii, praca na produkcji, produkcja, logistyka, transport, spedycja, praca fizyczna, pracownik fizyczny, Holandia

Cieśla szalunkowy - Wielka Brytania

Human Resources Poland Sp z o.o.

Nie czekaj!

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr ref: CIESLA/UK/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zadania:

  • Prace ciesielskie przy budowie budynków mieszkalnych oraz biurowych,
  • Przygotowywanie i składanie szalunków systemowych,
  • Praca na podstawie rysunku technicznego,
  • Zalewanie betonem, wykańczanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego,
  • Umiejętność wykonywania konstrukcji drewnianych do szalunków, znajomość szalunków systemowych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Kandydaci z aktualną kartą CSCS mile widziani.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich,
  • Umowa podpisana przed wyjazdem,
  • Duża liczba godzin pracy w ciągu tygodnia,
  • Tanie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu, opieka koordynatora.

Aplikacje przez formularz lub na maila ciesla@jobs.pl