oferty pracy, programiści, programista node.js, java script, programista java script

Doradca handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: DH/037/ABO/jobs.pl
Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)

Kluczowe zadania:

• sprzedaż produktów firmy (leasingu i pożyczek) na lokalnym rynku w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców
• budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami i dostawcami
• systematyczna analiza konkurencji na lokalnym rynku
• poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań dla ciągłego udoskonalania struktur firmy

Wymagania:

• doświadczenie w branży finansowej (mile widziane w zakresie sprzedaży leasingu) oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów
• znajomość technik i metod sprzedażowych
• umiejętność planowania sprzedaży
• motywacja do pracy z klientem i umiejętności negocjacyjne
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim
• konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
• narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód)
• możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku
• benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, bony świąteczne, możliwość długoterminowego wynajmu auta