PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Doradca Techniczno-Handlowy

Klient Banku Danych o Inżynierach

Nie czekaj!

Numer referencyjny: 9291-17/jobs.pl
Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w regionie
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
  • sprzedaż produktów
  • reprezentowanie firmy i budowanie jej wizerunku
  • doradztwo techniczne, dobór rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe w obszarze mechaniki i budowy maszyn, obróbki skrawaniem)
  • znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, w tym zastosowań narzędzi skrawających
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych w podstawowych aplikacjach obróbczych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office oraz obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia techniczne i produktowe