PLENGE

Życie i praca w Holandii

Ekspert ds. Outsourcingu Kadr i Płac

Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Dla naszego klienta z branży doradztwa i outsourcingu kadrowo-płacowego, podatkowego i księgowego:

Numer referencyjny: EKP/IMI/2016/jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
ZADANIA:
  • Obsługa kadrowa pracowników
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej
  • Koordynacja pracy 4-osobowego zespołu naliczającego wynagrodzenia (płace)
  • Sprawdzanie poprawności rozliczeń
  • Obsługa Klienta w zakresie informacyjno-doradczym (kadry, płace, prawo pracy)
WYMAGANIA:
  • 3+ letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej oraz wiedza z zakresu płac
  • Mile widziane doświadczenie pracy w outsourcingu kadr i płac
  • Znajomość procesów administracji personalnej i płac
  • Znajomość procesu naliczania wynagrodzeń
  • Komunikatywność, otwartość, asertywność i elastyczność
  • Przyjazne usposobienie
  • Nastawienie proklienckie
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (do ustalenia)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętnosci
  • Praca w dogodnej lokalizacji: Wola/centrum Warszawy
  • Samodzielność w działaniu
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo miła atmosfera pracy