motoryzacja, agd, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynieria,  inżynier

EMEA Solution Network Architect

Michael Page

Dla naszego klienta, firmy technologicznej nastawionej na innowacje poszukujemy Solution Network Architecta. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pełne wdrożenia technologiczne nowych rozwiązań u klientów zewnętrznych.

Numer referencyjny: 27088/jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska / Job description

  • Projektowe podejście do rozwiązania problemów technicznych;
  • Ścisła współpraca z project managerami;
  • Realizacja wdrożeń w zakresie sieci oraz infrastruktury IT;
  • Analiza projektów budowy i modernizacji rozwiązań IT;
  • Wsparcie techniczne dla klientów jako 3 linia wsparcia;
  • Kontakt z klientem zewnętrznym;

Wymagania / Requirements

  • +5 lat doświadczenia w obszarze zagadnień technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych IP) oraz sieci teleinformatycznych (LAN, WAN, bezpieczeństwo sieciowe, sieci bezprzewodowe);
  • 3 lata doświadczenia w środowisku Microsoft;
  • Znajomość SfB, Office 365 i Microsoft 365 Collaboration;
  • Zaawansowana znajomość z obszaru : TCP/IP, routers, firewalls, switches, VLAN,VOIPs;
  • Udokumentowana wiedza na poziomie Cisco CCNA/CCNP;
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole;
  • Zaawansowana znajomość j.angielskiego (mile widziana znajomość j.niemieckiego i j.francuskiego);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy / Company offers

  • Możliwość pracy w środowisku high-tech
  • Pełną wyzwań funkcję w ramach zespołu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach wybranej przez siebie ścieżki kariery
  • Szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie