PLENGE

Życie i praca w Holandii

Fileciarz, pracownik produkcji, fizyczny!

Euro Planit B.V.

Nie czekaj!

Już od 15 lat Euro Planit odnosi sukcesy na Holenderskim rynku pracy. Nasza szeroka siec pracodawców daje możliwości na tymczasowe lub stałe oferty pracy na terenie Holandii.

Dla naszego klienta w  Hoogeveen, szukamy pracownikow do zakladzu zajmujacego sie obróbka, pakowaniem  miesa drobiowego.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Hoogeveen (Holandia)

Opis stanowiska:

Wykrawanie filetów z korpusów

Pakowanie, ważenie

Kontrola jakości

Wymagania:

Własny transport

Doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

Gwarancja godzin,

Możliwość zakwaterowania w dokmach służbowych

Praca na dłuższy okres

Adres mailowy