Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Front-end Developer / Programista Front-endu

KFE Holding

Nie czekaj!

Nasza agencja powstała z połączenia doświadczenia i pasji, wiedzy i kreatywności. To solidne podstawy, które pozwalają nam tworzyć projekty ambitne i niepowtarzalne.
Zdołaliśmy poznać mechanizmy decydujące o skuteczności podejmowanych przez nas działań marketingowych. Znamy elementy, które wpływają na odbiór marki przez potencjalnych klientów. Potrafimy skutecznie promować firmę, by wyróżniała się na tle konkurencji. Wiemy, jak tworzyć kampanie reklamowe, aby trafiły bezpośrednio do grupy docelowej.

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie) Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Tworzenie szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Przygotowywanie landig page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Integracja szablonów z systemami CMS
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą

Wymagania:

  • Znajomość HTML5 i CSS
  • Znajomość JavaScript (szczególnie z wykorzystaniem jQuery)
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Doświadczenie w pracy z CMS

Oferujemy:

  • Pracę w strukturach projektowych
  • Wsparcie zespołu
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji