Jobs SA

PL

PLENGE

Główny Specjalista ds. Konsolidacji

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Data publikacji: 18.10.2017 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Główny Specjalista ds. Konsolidacji

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr ref: 1097192/jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Dla międzynarodowej, rozwijającej się firmy z branży Real Estate, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Konsolidacji.
Lokalizacja: południowe obrzeża Warszawy

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za konsolidację sprawozdań finansowych spółek należących do grupy, ich przygotowanie oraz kalkulacja korekt konsolidacyjnych zgodnie z wymogami grupy (zgodnie z MSR/IFRS), kontrola poprawności księgowań oraz nadzór nad planem kont obowiązującym w grupie, nadzorowanie poprawności wypełniania pakietów konsolidacyjnych oraz transakcji pomiędzy spółkami grupy, analizy konsolidacyjne, ścisła współpraca z audytorem oraz działami kontrolingu i finansowo-księgowym.

Od Kandydatów oczekujemy min. 3-4 lat doświadczenia zawodowego w zakresie konsolidacji sprawozdań finansowych (w dużej grupie kapitałowej lub w firmie konsultingowej, np. z Big4), znajomości branży nieruchomości (atutem będzie doświadczenie z pracy w tej branży), wykształcenia wyższego (najlepiej w zakresie rachunkowości, audytu, finansów), praktycznej znajomości zagadnień z zakresu: MSR/IFRS a także rachunkowości finansowej i zarządczej. Ponadto osoba na tym stanowisku powinna posiadać wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, doskonałą znajomość Ms Excel oraz dobrą znajomość HFM. Osoba ta powinna wyróżniać się dokładnością i precyzyjnością, wysoko rozwiniętą kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi, otwartością na nowe wyzwania, chęcią rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Nasz Klient oferuje stałe i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży Real Estate, dużą ilość wyzwań, bardzo dużą samodzielność, umowę o pracę, pracę w młodym i ambitnym zespole, wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom, pakiet benefitów. Istnieje także możliwość kreowania swojego środowiska pracy i wyznaczania standardów.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:


Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii


Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...


10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018


W Polsce narasta problem braku rąk do pracy


Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej