PLENGE

Informatyk / Administrator Sieci

KFE Holding

wygeneruj cv

KFE Holding

KFE Holding to grupa współpracujących ze sobą spółek, o różnych zakresach działalności. Działamy zarówno na rynku lokalnym, jak i europejskim.

Naszym celem jest zdobycie silnej pozycji na rynku europejskim poprzez wysoką jakość świadczonych usług, efektywne działania marketingowe oraz nastawienie na satysfakcję klienta.

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)

Nr ref: KFE/032018/IT/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie systemu wewnętrznego CRM, reagowanie na awarie i zgłoszenia użytkowników
  • Kontakt z dostawcą zewnętrznym systemu
  • Przygotowanie sprzętu komputerowego, instalacja oprogramowania, konfiguracja nowych użytkowników
  • Odpowiedzialność za codzienne zarządzanie wewnętrzną infrastrukturą informatyczną
  • Utrzymanie systemu zarządzania danymi w tym kopii zapasowej, zarządzanie kontami pocztowymi
  • Szkolenia dla nowych pracowników w zakresie podstawowej obsługi narzędzi
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej infrastruktury informatycznej, spisu sprzętu, licencji

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego AXA
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Program lojalnościowy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 71, numer KRS 0000255059 w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 71, numer KRS 0000255059 na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 1 roku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 71, numer KRS 0000255509, mojego wizerunku oraz innych udzielonych przeze mnie informacji zamieszczonych w zgłoszeniu kandydatury, innych niż wymienione w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest podmiot KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Czerniakowska 71, numer KRS 0000255059. Wszelkie dane osobowe są gromadzone w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Kandydat ma prawo w szczególności do: cofnięcia wyrażonej zgody; bycia poinformowanym o każdorazowym wykorzystaniu jego danych osobowych; żądania usunięcia swoich danych osobowych oraz otrzymania potwierdzenia tej czynności; nanoszenia poprawek co do treści danych; wyrażenia zgody na przetwarzanie tylko wybranych danych osobowych niezbędnych do prowadzenia rekrutacji; wniesienia skargi do organu nadzoru. Podmiot administrujący przetwarza dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ). Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych innych niż wymienione w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy, nie wpływa na zawarcie umowy.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej