Praca w Holandii, praca na produkcji, produkcja, logistyka, transport, spedycja, praca fizyczna, pracownik fizyczny, Holandia

Inżynier Aplikacyjny

Klient Banku Danych o Inżynierach

Nie czekaj!

Numer referencyjny: 9288-17/jobs.pl
Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów firmy w zakresie doboru właściwych komponentów elektronicznych
  • wsparcie techniczne klientów w procesie projektowania
  • uczestniczenie w procesie sprzedaży
  • prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektronika, Telekomunikacja lub kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora elektronika
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
  • doświadczenie w projektowaniu układów zasilania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy