PLENGE

Życie i praca w Holandii

Inżynier Jakości - Rezydent

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Września (wielkopolskie)

INŻYNIER JAKOŚCI - REZYDENT

OBOWIĄZKI:

Diagnozowanie problemów jakościowych oraz raportowanie wykonanych zadań
Systematyczne wizyty w zakładzie, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z działem jakości
Rozpatrywanie reklamacji klienta, analiza problemów jakościowych
Rozwijanie i przeprowadzanie czynności kontrolnych
Szybką reakcję na zaistniałe problemy oraz weryfikację wad
Utrzymywanie dobrych relacji z Inżynierami Klienta
Uzgadnianie z dostawcami wymagań jakościowych

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie min. średnie techniczne (wymagane posiadanie wiedzy technicznej)
Doświadczenie w pracy w branży Automotive będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B
Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
Silna motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Stabilną i pełną wyzwań pracę w młodym energicznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
Możliwość rozwoju zawodowego
Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta na obiekty sportowe i rekreacyjne