Jobs SA

PL

PLENGE

Inżynier Procesu (analiza czasów i metod oraz optymalizacja)

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Data publikacji: 13.04.2018 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Inżynier Procesu (analiza czasów i metod oraz optymalizacja)

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie)
Nr ref: 1104972/jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu (analiza czasów i metod oraz optymalizacja).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poszukiwanie usprawnień procesów produkcyjnych oraz prowadzenie projektów optymalizacyjnych zgodnie z narzędziami Lean Manufacturing. Do zakresu obowiązków na tym stanowisku pracy, będzie należało sporządzanie analiz i raportów, a także przeprowadzanie szkoleń dla pracowników. Ponadto Inżynier Procesu będzie odpowiedzialny za pomiary i optymalizację czasów operacyjnych na produkcji.

Idealny Kandydat na to stanowisko pracy to osoba, która posiada wyższe wykształcenie techniczne oraz min. 2 lata doświadczenia w branży Automotive na podobnym stanowisku. Odpowiedni Kandydat to osoba, która bardzo dobrze orientuje się w zagadnieniach z obszaru optymalizacji stanowisk produkcyjnych. Od Kandydata oczekuję się dobrej znajomości języka angielskiego.

Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

W przypadku zainteresowania prosimy o kliknięcie opcji "aplikuj" i przesłanie aktualnego CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:


Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii


Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...


10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018


W Polsce narasta problem braku rąk do pracy


Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej