PLENGE

Życie i praca w Holandii

Inżynier procesu produkcji (absolwenci)

HEADHUNTERS Sp. z o.o.

Nie czekaj!

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy będącej producentem komponentów do farm wiatrowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Numer referencyjny: Inżynier - absolwent/jobs.pl
Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)

Opis stanowiska:

  • dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej danego procesu
  • aktualizowanie layout produkcji
  • współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie nowych projektów
  • analizowanie i interpretowanie danych otrzymanych od klienta; dbanie o zgodność danych ze specyfikacją produktu
  • przeprowadzanie kontroli i sporządzanie raportów z przeprowadzonych testów
  • praca zgodna z normami ISO 9001 i ISO 14001

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci poszerzania i wykorzystywania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów
  • sumienności z zaangażowania w wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie mającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym (do ustalenia na rozmowie z pracodawcą)