motoryzacja, agd, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynieria,  inżynier

Java Developer

ANTAL Sp. z o.o.

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu elektronicznego systemu katastralnego dla podmiotu z sektora publicznego w Niemczech.
  • Praca w zespole tworzącym zarówno front-end jak i back-end.
  • system tworzony jest od zera (start odbył się 01.2017).

Wymagania:

  • Doświadczenie z Java EE (Standard/Senior).
  • Znajomość Spring, JPA, Web framework experience JSF/Struts/Wicket.
  • Angielski na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę MultiSport.
  • Udział w szkoleniach umiejętności technicznych i miękkich na nasz koszt.