PLENGE

Szukaj ofert pracy

Kierowca C - Operator HDS

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: małopolskie
Nr referencyjny: KIEROWCA/HDS/jobs.pl

Obowiązki:

• Prowadzenie samochodów ciężarowych z HDS (C+E),
• Roboty montażowe przy użyciu HDS,
• Okazjonalna pomoc na budowie.

Wymagania:

• Aktualne badania psychotechniczne,
• Aktualna karta kierowcy,
• Potrzebne uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe jako kierowca C + HDS.

Oferta:

• Umowa o pracę,
• Wynagrodzenie godzinowe 23zł brutto na okresie próbnym,
• Przewidziane premie uznaniowe,
• Szkolenia, refundacja wymaganych uprawnień,
• Ubezpieczenie od niebezpiecznych wypadków,
• Możliwość organizacji zakwaterowania,
• Posiłki regeneracyjne.

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz lub na maila rekrutacje@hr.pl