PLENGE

Kierowca kat. C (na wywrotkę czteroosiową)

KOPART Piotr Zbysiński

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Firma Kopart Piotr Zbysiński powstała w 1997roku, od początku swojej działalności działamy na rynku budowlanym, w szczególności zajmujemy się robotami ziemnymi, transportem.

Numer referencyjny: K/jobs.pl
Miejsce pracy: (cała polska), dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • kierowca wywrotki czteroosiowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • praca również w sezonie zimowym
  • miłą atmosferę pracy

Aplikacja:
Tel. kont. 602-579-271
E-Mail: biuro@kopart.pl

Wygoda 9a, 05-480 Karczew,

Tel. kom:(+48) 602 579 271
www.kopart.pl ; e-mail: biuro@kopart.pl;

NIP:  532 134 06 76; REGON:  012625682

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej