PLENGE

Kierowca Międzynarodowy C+E

MOSTVA Sp. z o.o.

wygeneruj cv

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.

w związku z dalszym dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego Centrum Logistycznego w Bytomiu zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom (śląskie), Gliwice (śląskie)
Numer referencyjny: KM/jobs.pl

Główne obowiązki:

  • realizacja przewozów
  • załadunek i rozładunek autotransportera
  • obsługa codzienna ciężarówki i przyczepy
  • kontrola ładunków przed przejęciem odpowiedzialności pracodawcy
  • dbanie o wizerunek poprzez świadczenie pracy wysokiej jakości

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kategorii C+E
  • cyfrowa karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę oraz niekaralność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs)
  • wyjazdy w cyklach - wyjazd z Polski i powrót lub trasy na terenie Europy
  • auta marki Mercedes
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość przyuczenia do zawodu kierowcy autotransportera
  • szkolenie przed przystąpieniem do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez 'Aplikuj Teraz'

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej