PLENGE

Kierowca wywrotki Kat. C+E Niemcy blisko granicy

Neumann Transporte und Sandgruben GmbH & Co. KG

Neumann Transporte należy do Grupy Neumann i od ponad 25 lat oferuje wysokiej jakości usługi transportowe dla inżynierii lądowej, budowy dróg i robót ziemnych. Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych i zmotywowanych kierowców, którzy realizują dostawy materiału z naszych kopalń i żwirowni. W związku z dynamicznym rozwojem Grupy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Burg (Niemcy)

Nr ref: 05/18/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Stałe trasy na terenie Niemiec
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Baza blisko granicy (ok. 200 km)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i punktualne wynagrodzenie
  • Nowoczesną flotę pojazdów, regularnie serwisowaną i wymienianą co 3 lata
  • Pracę zgodną z zasadami czasu pracy kierowcy

Tel. +49 151 17192505

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej