PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Kierownik działu księgowego

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Wysoczka okolice Piły (wielkopolskie)
Numer referencyjny: DK/01/2018/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • obsługa płatności i rozrachunków
  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych
  • bieżący nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji księgowej oraz podatkowej
  • księgowanie faktur importowych
  • rozliczanie różnic kursowych
  • koordynacja pracy zespołu księgowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Exell
  • umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych klasy ERP
  • umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez '' Aplikuj teraz ''  w tytule maila proszę podać

DK/01/2018. Nazwa załączonego pliku CV to format: CV nazwisko imię

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Access MBA Tour - Warszawa, 7 maj 2018

KARIERA IT w Rzeszowie

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej