PLENGE

Kierownik Utrzymania Ruchu (k/m)

Michael Page

Nie czekaj!

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem w swojej branży.

Numer referencyjny: 30024/jobs.pl
Miejsce pracy: Świdnica (dolnośląskie)

Opis stanowiska / Job description

* Odpowiedzialność za organizowanie i koordynowanie pracy działu, zarządzenie i delegowanie zadań do poległego zespołu * Przygotowanie oraz zarządzanie planem prewencyjnego utrzymania ruchu w oparciu o zasady TPM * Zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej parku maszynowego oraz infrastruktury zakładu * Analizowanie przyczyn awarii i problemów technicznych oraz ich eliminowanie * Przygotowanie i realizacja planów przeglądów konserwacji i remontów * Proponowanie usprawnień, działań prewencyjnych oraz udział w projektach inwestycyjnych * Współpraca z pozostałymi jednostkami firmy oraz raportowanie wyników * Ciągłe doskonalenie procesów związanych z utrzymaniem ruchu i wyznaczanie kluczowych celów dla działu UR

Wymagania / Requirements

* Wykształcenie wyższe techniczne * Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej * Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego * Wiedza z zakresu technologii, obsługi i konserwacji maszyn * Znajomość metodologii TPM i 5S * Elastyczność, umiejętności analityczne oraz planowania * Kierowanie zespołem oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów

Oferujemy / Company offers

* Pracę w międzynarodowym środowisku * Atrakcyjne wynagrodzenie * Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna * Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach * Niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej