Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Konsultant ds. sprzedaży

POLONUS TEL

wygeneruj cv
Firma POLONUS TEL zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Numer referencyjny: KS/Dzierżoniów/jobs.pl Miejsce pracy: Dzierżoniów (dolnośląskie)

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • identyfikacja potrzeb klienta,
  • obsługa klientów w salonie sprzedaży PLAY,
  • realizacja planów sprzedaży
  • przestrzeganie obowiązujących standardów

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • orientacja na klienta
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • motywujący system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne i systematyczne szkolenia
  • interesującą pracę w firmie współpracującej z Play, najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku
Ty + POLONUS TEL = układ idealny Prosimy aplikować poprzez przycisk "Aplikuj teraz" Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisek: miejsce pracy - Dzierżoniów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)