motoryzacja, agd, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynieria,  inżynier

KONTROLER JAKOŚCI

CONTROL + REWORK SERVICE POLSKA SP Z O O

Firma CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli jakości w branży Automotive.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów o pracy na stanowisku:

chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe szukasz stałego zatrudnienia lub pracy dodatkowej, jesteś samodzielny i zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać.

Obowiązki:

  • Kontrola jakości i pomiary wiązek elektrycznych.

  • Raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

  • Długotrwałą współpracę

  • Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora

  • Premia uznaniowa

  • Możliwość awansu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełne składki ZUS)

Jeśli jesteś zainteresowany - już teraz wyślij do nas CV

lub zadzwoń 735-924-008

Znajdź nas na: Live Chat na
www.crspolska.com
ul. Portowa 16, lok.420, 44-102 Gliwice, tel. +48 32 339 96 48, e-mail: rekrutacja@crspolska.com