PLENGE

Kontroler Jakości

CONTROL + REWORK SERVICE POLSKA SP Z O O

Kontroler jakości to osoba, która sprawuje kontrolę nad jakością danego procesu produkcyjnego. Nadzoruje dany proces produkcyjny i...

CRS Polska Sp. z.o.o to nowatorska firma, która jakość stawia
zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Gliwice (Bojków) (śląskie), Gliwice (ul. Alfreda Nobla) (śląskie)

OBOWIĄZKI

  • kontrola i selekcja części samochodowych,
  • wsparcie produkcji,
  • raportowanie wyników kontroli.

WYMAGANIA

  • chęć do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • zaangażowanie i samodzielność.

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające

KORZYŚCI

  • atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki,
  • umowa zlecenie (pełny ZUS i NNW),
  • zdobycie doświadczenia w branży motoryzacyjnej,
  • praca z zastosowaniem nowoczesnych technologii w prężnie rozwijającej się w firmie.

Sprawdź swoje kompetencje i wymagania na Kontrolera Jakości CRS.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 735-924-008

Zobacz video:

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

KARIERA IT W KRAKOWIE

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

ABSOLWENT NA RYNKU PRACY JAK ROZPOCZĄĆ KARIERĘ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej