PLENGE

Koordynator ds. wdrażania nowych produktów

Michael Page

Nie czekaj!

Nasz klient to międzynarodowa firmy produkcyjna, działająca od wielu lat w branży kosmetycznej. Współpracuje z wieloma znanymi markami oferując im innowacyjne opakowania.

Numer referencyjny: 29832/jobs.pl
Miejsce pracy: Warsaw

Opis stanowiska / Job description

  • Koordynacja projektów w obszarze rozwoju produktów (opakowań): opracowanie harmonogramu projektu, przygotowanie paletyzacji, administracja danymi, współpraca z klientem
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu rozwoju portfolio produktów
  • Sporządzanie analiz oraz kalkulacji cenowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku: poszukiwanie nowych dostawców, spotkania z kontrahentami, pozyskiwanie oraz analiza ofert, udział w targach w Polsce i zagranicą
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie: Sprzedaż, Utrzymanie Ruchu i Rozwoju, Jakości, Produkcji oraz Obsługi Klienta

Wymagania / Requirements

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem Nowych Produktów w branży opakowaniowej
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży opakowaniowej będzie atutem

Oferujemy / Company offers

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Samodzielność w działaniu

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej