PLENGE

Holandia, praca w Holandii, produkcja, praca na produkcji

Koordynator/ka ds. Wynajmu Krótkoterminowego

ZEPPELIN POLSKA SP. Z O.O.

Nie czekaj!

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowego koncernu Zeppelin GmbH jednego z większych graczy w zakresie urządzeń transportu wewnętrznego na świecie, mającej swoje korzenie w konstrukcji sterowców ponad 100 lat temu.

Firma Zeppelin Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat jest wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Hyster o udźwigu od 1 do 50 ton, urządzeń podnośnikowych Manitou oraz wózków platformowych francuskiej firmy Goupil.

Sukces, jaki osiągamy, jest efektem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, naszej pasji oraz naszego doświadczenia. Jesteśmy więcej niż dostawcą wózków widłowych - poprzez naszą doświadczoną ekipę sprzedażową i profesjonalnych serwisantów oraz inżynierów, jesteśmy zdolni dostarczyć rozwiązania do każdych specyficznych potrzeb naszym klientom.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie)

Nr ref: KWK/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój wynajmu krótkoterminowego,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów,
  • Realizację wyznaczonych planów,
  • Przygotowywanie ofert wynajmu i kalkulacji,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie wynajmu krótkoterminowego wózków,
  • Sporządzanie raportów,
  • Opieka nad klientem w trakcie trwania kontraktu wynajmu,
  • Kontrola i dbanie o należyty stan zarządzanej floty wózków widłowych,
  • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie oddziałem,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Bardzo doba komunikatywności,
  • Otwartości na potrzeby klienta i nastawienia na efektywność,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Wykształcenia min. średniego.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanych zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do poziomu kompetencji , zakresu zadań i osiąganych wyników.

Jeżeli jesteś osobą, której szukamy, prześlij swoją aplikację z dopiskiem w temacie Koordynator/-ka ds. Wynajmu Krótkoterminowego - Gdańsk    'Aplikuj teraz'.

Zeppelin Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.