Bonus świąteczny, praca w Holandii, oferty pracy, Holandia, wysokie zarobki

wygeneruj cv

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem oraz pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka.

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr referencyjny: K/09/2017/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Księgowanie operacji w programie  Navision;
  • Obsługa rachunków bankowych;
  • Księgowanie operacji kasowych;
  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych;
  • Konsolidacja danych statystycznych;
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych;
  • Prowadzenie magazynu i księgowanie operacji magazynowych;
  • Przygotowywanie projektów budżetu.

Wymagania:

  • Wykształcenie - student/ka ostatnich lat studiów z zakresu rachunkowości;
  • Znajomość podstaw zasad rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rzetelność i skrupulatność;
  • Dyspozycyjność pięć dni w tygodniu;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych organizacji pozarządowych.

Prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".