PLENGE

Ksiegowy / Ksiegowa ze znajomością języka niemieckiego

Work Service Deutschland GmbH

Firma Work Service GmbH z siedzibą w Leipzig poszukuje od zaraz pracownika na stanowisku Ksiegowa/Ksiegowy do pracy na terenie Niemiec (miejsce pracy: Berlin lub München)

Miejsce pracy: Berlin (Niemcy), Monachium (Niemcy)
Numer referencyjny: Ksiegowy/Ksiegowa Niemcy/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji finansowych i zapisów księgowych
  • dekretacja i wprowadzanie danych do ksiąg i rejestrów
  • analiza kont księgowych, rozrachunków, rejestrów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • współpraca z wewnętrznym dzialem firmy prowadzącym kadry i naliczającym płace

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielnosc, rzetelnosc, komunikatywnosc  i umiejętnosc współpracy w zespole
  • znajomosc programów MS Office
  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym - dodatkowy atut
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowosc do relokacji na teren Niemiec (Berlin lub München)

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, terminowosc wyplat
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne i socjalne)
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia wprowadzajace
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Prace OD ZARAZ!

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej