Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Ładowacz

Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Ładowacz

Numer referencyjny: ŁAD/WRO/01.2017/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

  • wsparcie linii produkcyjnej,
  • załadunek/rozładunek towarów,
  • kontrola jakościowa komponentów,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań,
  • wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie godzinowe - od 16,47 zł brutto,
  • dofinansowanie posiłków,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).