Holandia, przemysł, pracownicy przemysłowi, inżynieria, produkcja, pracownicy produkcyjni, praca na produkcji, praca fizyczna, pracownicy fizyczni

MAGAZYNIER Mysłowice

LEMAR ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie czekaj!

Miejsce pracy: Mysłowice (śląskie)

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

OPIS STANOWISKA

  • Prace związane z wydawaniem i odbieraniem towaru na magazynie, załadunek i rozładunek towaru, przewóz towaru, prowadzenie kartotek magazynowych i ewidencji przebiegu pojazdu
  • Praca od 8:00 do 16:00

WYMAGANIA

  • Znajomość polityki magazynowej
  • Prawo jazdy kat 'B' (mile widziane)
  • Samodzielność
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży elektrycznej

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności