PLENGE

Szukaj ofert pracy

Magazynier - operator wózka widłowego

Sherpa International Force Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Brygadzista

Brygadzista to pracownik sprawujący  nadzór nad brygadą robotników. Osoba na tym stanowisku zajmuje się organizacją i...

Miejsce pracy: Deurne, Venlo (Holandia)
Nr ref.: S/42/jobs.pl

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień w centrum zaopatrującym sieć sklepów z artykułami gospodarstwa domowego , obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (14m)
  • możliwość zdobycia doświadczenia , załadunek i rozładunek kontenerów , ogólne prace magazynowe

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2)
  • minimum roczne doświadczenie jako operator wózka przedniego
  • polskie lub holenderskie uprawnienia operatora wózka widłowego
  • chęć prowadzenia samochodu służbowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • system okresowych podwyżek
  • dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin
  • organizację wyjazdu
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów
  • darmowy transport do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy