PLENGE

Manager Logistyki (M/K)

Michael Page

Nie czekaj!

wygeneruj cv
Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG.

Numer referencyjny: 29472/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Opis stanowiska / Job description

zarządzania procesami logistycznymi zakładu w zakresie zapewnienia dostępności materiałów, planowania produkcji i logistyki materiałowej oraz zarządzania wyrobem gotowym; optymalizacja procesów logistycznych w obszarze produkcji magazynowania (magazyn wewnętrzny); planowanie produkcji; zapewnienie optymalnego, wykonalnego planu realizacji dostaw komponentów i produkcji wyrobów gotowych; monitowanie poziomu obsługi Klienta; ścisła współpraca ze sprzedażą i produkcją w celu zbilansowania dostaw i zamówień; monitowanie poziomu usług logistycznych; ścisła współpraca z działem produkcji i jakości; zarządzanie podległym działem (60+ osób)

Wymagania / Requirements

wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe, co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, bardzo dobra znajomość procesów logistyki wewnętrznej i magazynowania, doświadczenie w planowaniu produkcji, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.

Oferujemy / Company offers

konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej