motoryzacja, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynier, inżynieria, praca dla inżynieów

Mechanik- Irlandia

Human Resources Poland Sp z o.o.

Nie czekaj!

Miejsce pracy: Irlandia

Nr ref: Mech/IRL/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat,Kontrakt

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Zadania:

  • Prowadzenie przeglądów i napraw samochodów (autobusów) w zakresie mechaniki.
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych i pomiarowych.
  • Kontrolowanie stanu technicznego pojazdów.
  • Dodatkowe prace blacharskie.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku mechanika.
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku: mechanik.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów i technologii napraw mechanicznych pojazdów.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach irlandzkich.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 16-17 Euro/h.
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem.