PLENGE

Życie i praca w Holandii

Mechanik maszyn budowlanych - praca w Londynie

Human Resources Poland Sp z o.o.

Nie czekaj!

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: Londyn (Wielka Brytania)
Nr referencyjny: MECH/DSL/jobs.pl

Zadania:

  • Stała kontrola stanu technicznego maszyn budowlanych (m.in. koparki)
  • Przeglądy techniczne i diagnozowanie usterek
  • Serwisowanie i naprawy sprzętu
  • Praca z silnikami diesel

Wymagania:

  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem ciężkim i maszynami budowlanymi
  • Umiejętność naprawy silników diesel
  • Umiejętność spawania elementów maszyn
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach brytyjskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem

CV proszę przesyłać na adres anglia@hr.pl