PLENGE

Życie i praca w Holandii

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty na kontakt z kandydatem zgłoś się do Nas!

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego biura poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Zadania:

  • udział w rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz szeregowe
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • wyszukiwanie kandydatów przy użyciu mediów społecznościowych
  • przygotowywanie profili
  • udział w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • praktyka w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • motywacja do pracy i zdobywania nowych doświadczeń
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie grupowe).